NAMESTITEV DEFIBRILATORJA NA ZUNANJI STRANI OBJEKTA

Z VELIKODUŠNO DONACIJO DO IZJEMNE PRIDOBITVE
Ponosni in hvaležni smo se razveselili novice, da se je na pobudo NK Šmarje pri Jelšah odzvalo podjetje Vitli KRPAN  ter nam omogočilo sredstva za nakup novega defibrilatorja, ki je odslej nameščen na objektu kluba in je javno dostopen.

V Nogometnem klubu Šmarje si ves čas prizadevamo, da bi za razvoj, delo in varnost naših nogometašev in sodelavcev skrbeli v najvišji meri ter hkrati zadovoljili standardom tekmovanj, v katerih nastopamo.
Pri Vitlih Krpan so nam prisluhnili in omogočili nakup, pri namestitvi pa nam je pomagala tudi Občina Šmarje pri Jelšah.
Defibrilator je nameščen na zunanji strani stavbe in s tem lahko ter hitro dostopen tudi stanovalcem blokovskega naselja in bližnje okolice.
 

Na poletnem velikem zaključku sezone 2020/ 2021 se je na našo prošnjo prijazno odzval Jože Čuješ, ki skozi ves popoldan staršem, otrokom in obiskovalcem demonstriral, kako pravilno rokovati z defibrilatorjem.

ISKRENA HVALA VSEM, KI NAM V TAKO POMEMBNIH PROJEKTIH STOJITE OB STRANI! 

📷 Lastnik podjetja Pišek Vitli Krpan, Franc Pišek in predsednik Nogometnega kluba Šmarje pri Jelšah, Aleš Ratej
📷 Defibrilator je nameščen na JV strani objekta
📷 Prikaz pravilne uporabe defibrilatorja, avtor FOTO KLUB Šmarje pri Jelšah